Sylwia Gierez-Dobiczek


Projektantka autorskiej mody z mocnymi kolorystycznymi elementami, założycielka i właścicielka marki modowej dla kobiet Off The Grid. Tworzy nieprzeciętne przykuwające uwagę, a zarazem funkcjonalne projekty dla aktywnych kobiet, które chcą podkreślić swoją niezależność oraz naturalną pewność siebie. Stawia na nowoczesne i naturalne tkaniny oraz oryginalne dodatki. Filozofia jej pracy jest zgodna z zasadą Sprawiedliwego Handlu. Właścicielka sklepu internetowego www.offthegrid.pl

 

"Uważam, że na kurs powinny decydować się osoby, które są gotowe na zmiany, mają potrzebę uporządkowania swojego życia zawodowego, szukają nowych inspiracji i rozwiązań.

Zdecydowałam się na kurs dla przedsiębiorców, aby nauczyć się, jak biznesowo i wizerunkowo funkcjonować w świecie, który do tej pory był dla mnie nierozpoznany i zupełnie nowy. Jako osoba z małym doświadczeniem w branży modowej odczuwałam duży kompleks z tego powodu. Zbyt krytycznie i surowo podchodziłam do swojego wizerunku, co bardzo hamowało mój zawodowy rozwój. 

Najbardziej wymagającym elementem sesji kursu było stworzenie spójnej historii, nagłówka i sloganu marki oraz kreowanie swojego wizerunku w mediach społecznościowych. 

Cały cykl sesji prowadzonych przez ekspertów, w których towarzyszyli mi inni przedsiębiorcy, którzy na co dzień radzą sobie ze swoimi problemami, odnosząc przy tym sukcesy, ich mozolna walka o własną markę oraz to wszystko, co powstało w wyniku tych prac, jest niezmiernie motywujące. Wsparcie jakie nawzajem sobie okazywaliśmy i nadal okazujemy jest największym motywatorem do działania.

Fajnym i ciekawym ćwiczeniem było nagrywanie i analiza wypowiedzi przed kamerą, które pokazało mi, że całkiem dobrze mi to wychodzi. Sejsa dotycząca stref komfortu spowodowała, iż coraz częściej i odważniej robię rzeczy, które wcześniej były zbyt trudne emocjonalne do wykonania.

Najważniejszym efektem uczestnictwa w kursie było zwiększenie pewności siebie i wiary we własne umiejętności, wyzbycie się strachu, który ograniczał mnie i blokował wyjście z mojej strefy komfortu."

 

Cytat, który motywował mnie także w trakcie trwania kursu: "Wszystko czego pragniesz znajduje się po drugiej stronie"

 

Tagi

autentyczna marka budowanie marki dekalog marki ewa czertak hobby magia życia mama z klasą marka osobista marka w sieci Marka z klasą marzenie osobista marka personal branding reputacja reputacja marki storytelling styl sztuka życia wielka marka wizerunek marki

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Business Unlimited Sp.J. w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Akademia Marki z Klasą informuje, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).