Sylwia Gierez-Dobiczek


Projektantka autorskiej mody z mocnymi kolorystycznymi elementami, założycielka i właścicielka marki modowej dla kobiet Off The Grid. Tworzy nieprzeciętne przykuwające uwagę, a zarazem funkcjonalne projekty dla aktywnych kobiet, które chcą podkreślić swoją niezależność oraz naturalną pewność siebie. Stawia na nowoczesne i naturalne tkaniny oraz oryginalne dodatki. Filozofia jej pracy jest zgodna z zasadą Sprawiedliwego Handlu. Właścicielka sklepu internetowego www.offthegrid.pl

 

"Uważam, że na kurs powinny decydować się osoby, które są gotowe na zmiany, mają potrzebę uporządkowania swojego życia zawodowego, szukają nowych inspiracji i rozwiązań.

Zdecydowałam się na kurs dla przedsiębiorców, aby nauczyć się, jak biznesowo i wizerunkowo funkcjonować w świecie, który do tej pory był dla mnie nierozpoznany i zupełnie nowy. Jako osoba z małym doświadczeniem w branży modowej odczuwałam duży kompleks z tego powodu. Zbyt krytycznie i surowo podchodziłam do swojego wizerunku, co bardzo hamowało mój zawodowy rozwój. 

Najbardziej wymagającym elementem sesji kursu było stworzenie spójnej historii, nagłówka i sloganu marki oraz kreowanie swojego wizerunku w mediach społecznościowych. 

Cały cykl sesji prowadzonych przez ekspertów, w których towarzyszyli mi inni przedsiębiorcy, którzy na co dzień radzą sobie ze swoimi problemami, odnosząc przy tym sukcesy, ich mozolna walka o własną markę oraz to wszystko, co powstało w wyniku tych prac, jest niezmiernie motywujące. Wsparcie jakie nawzajem sobie okazywaliśmy i nadal okazujemy jest największym motywatorem do działania.

Fajnym i ciekawym ćwiczeniem było nagrywanie i analiza wypowiedzi przed kamerą, które pokazało mi, że całkiem dobrze mi to wychodzi. Sejsa dotycząca stref komfortu spowodowała, iż coraz częściej i odważniej robię rzeczy, które wcześniej były zbyt trudne emocjonalne do wykonania.

Najważniejszym efektem uczestnictwa w kursie było zwiększenie pewności siebie i wiary we własne umiejętności, wyzbycie się strachu, który ograniczał mnie i blokował wyjście z mojej strefy komfortu."

 

Cytat, który motywował mnie także w trakcie trwania kursu: "Wszystko czego pragniesz znajduje się po drugiej stronie"

 

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.