Ewa Wardęga


Doświadczony wedding planner, ekspert ds. ślubów międzykulturowych, inicjatorka i od 2008 roku właścicielka marki Kraina Ślubów, prekursorka wesel tematycznych i stylizowanych w Polsce, trendsetterka, kreatorka ponadprzeciętnych przyjęć, laureatka nagrody BusinessWoman Roku 2012 przyznawanej przez Magazyn BusinessWoman & Life, Rzecznik Prasowy Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, redaktorka bloga o tematyce weddingowej, pasjonatka kuchni azjatyckiej, entuzjastka życia.

 

"Wydawać by się mogło, że po 8 latach prowadzenia biznesu z sukcesem, kobieta nie potrzebuje rozwoju osobistego, ani wskazania drogi tego rozwoju. Nic bardziej mylnego!

Zgłosiłam się do kursu, mając ugruntowaną pozycję na rynku i być może właśnie dlatego. Kurs stawiał przede mną nowe możliwości rozwoju i pokazywał nowe drzwi, które sama musiałabym otworzyć lub nawet wyważyć. Podjęłam decyzję – rozpoczęłam cykl spotkań z fantastycznymi osobami. Spotkania te każdorazowo dodawały skrzydeł – wiem, że nie tylko mnie, ale też innym uczestnikom. 

Były także chwile trudne – były chwile, kiedy trzeba było spojrzeć w głąb siebie i przyznać się do pewnych kwestii przed samą sobą. Właściwie były to chwile, kiedy mogłam samą siebie ODKRYĆ i POZNAĆ. Wydaje się to być może dziwne, ale kurs był dla mnie czymś w rodzaju wędrówki: najpierw w głąb siebie, potem w głąb swojego biznesu.

I nie była to wędrówka utartymi szlakami – chwilami wiodła przez ciemny las, a chwilami przez grząskie pole. Ale zawsze udawało się dotrzeć tam, gdzie czekał cel.

A udawało się to tylko dzięki wspaniałym mentorkom: Ewie i Emilii oraz dzięki świetnie dobranym ekspertom, prowadzącym część sesji. Cel okazywał się chwilami zaskakujący, a chwilami tak oczywisty – jednak potrzebne było przejście pewnego etapu, abym przed samą sobą mogła przyznać, że wcześniej blokowałam się na pewne rozwiązania. Z perspektywy 7 miesięcy, kiedy patrzę wstecz na to, co się w moim życiu zadziało, to wiem, że otrzymałam w kusie przeogromną porcję wiedzy i motywacji do tego, aby tę wiedzę wdrożyć w moje życie zawodowe i przekuć ją na efektywne działania biznesowe. Gdybym jeszcze raz miała podjąć decyzję o uczestnictwie w kursie, bez żadnych wątpliwości byłaby ona pozytywna.

Chwilami żałuję nawet, że kurs nie trwa dłużej. Wiem, jednak, że zadaniem kursu jest naprowadzenie nas na pewne tory myślenia i spowodowanie, abyśmy przyszłymi działaniami wyszły poza własną strefę komfortu. I przede wszystkim, abyśmy się tego nie bały! Ja się nie boję i już konkretnie działam!"

 

Motto, które towarzyszyło mi także w trakcie trwania kursu: "Rob to, co kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować"

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.