MICHAŁ FEDOROWICZ


Ekspert ds. kryzysów w sieci oraz ochrony wizerunku w internecie.

Twórca monitoringu behawioralnego sentymentu opinii w sieci, polegającej na analizie sentymentu (klasyfikacji charakteru opinii pozytywnych i negatywnych sieci). 

Założyciel firmy Apostołowie Opinii, największej internetowej Agencji ochrony wizerunku w sieci. Agencja specjalizuje się w ochronie wizerunku, kontroli i skanowaniu opinii w internecie, przygotowaniu audytów e-wizerunku, optymalizacji wizerunku w wyszukiwarkach. Od 2012 Agencja Apostołowie Opinii pomogła ponad 900 firmom w rozwiązywaniu e-kryzysów o zasięgu ogólnopolskim. Miesięcznie na stale obsługuje 180 polskich firm z sektora finansowego, retail, energetycznego. Od zeszłego roku koncentruje się na wsparciu małych i średnich firm. 

O wskazówkach i przeprowadzonych sprawach pisze na blogu Ministerstwo Prawdy.

Przykładowe artykuły eksperckie:

Jak hejt wpływa na biznes i jak sobie z nim radzić

Ignorowanie opinii w internecie zabija biznes

Czym jest ochrona wizerunku w internecie

Blog Artura Kurasińskiego

Chronimy wizerunek i markę firmy w internecie

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.