KATARZYNA KOBIELA


Ekspert ds. wizerunku biznesowego, stylistka, trener dress codu oraz etykiety biznesu, konsultant w zakresie doradztwa personalnego, personal shopper. Prelegentka na konferencjach, autorka artykułów o tematyce modowej i biznesowej.

Współpracuję z Akademią Marki z Klasą jako ekspert ds. stylizacji w obszarze wizerunku marki, ze Szkołą Stylu i Wdzięku „Wysoka Szpilka” oraz z Mistrzynią  Świata Fitness Aleksandrą Kobielak jako koordynator projektu WFF-WBBF Grand Prix w kulturystyce i fitness.

Jako stylistka bierze udział w sesjach zdjęciowych tworząc stylizacje do sesji oraz gazet. W pracy kieruje się dewizą, że zawsze trzeba pozostawać w zgodzie ze sobą i szanować własny komfort bycia. Nie pracuje na schematach. Unikaa pułapki ubrania klienta w moją „wizję”. Bierze pod uwagę wykonywany zawód, przyzwyczajenia, preferencje i szuka kompromisu. Każdy człowiek jest inny, wyjątkowy, dlatego ma własne potrzeby znalezienia autentyczności w wizerunku. Przekonuje swoją pracą, ze odpowiedni spójny wizerunek buduje autorytet, dodaje pewności siebie, pomaga w kontaktach towarzyskich oraz biznesowych. Daje możliwość wyrażania siebie na swój własny, indywidualny sposób i pomaga w osiąganiu celów.

Jej pasją jest moda, jazda konna, taniec oraz muzyka. Jest niepoprawną optymistką, znajdującą pozytywne strony w każdej sytuacji.

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.