ALDONA TALAGA-DZIAŁOCHA


Właściciel biura doradztwa biznesowego Consallex w Ostrowie Wielkopolskim, ekspert ds. zarządzania i restrukturyzacji przedsiębiorstw. Certyfikowany przez Ministerstwo Finansów Audytor Wewnętrzny Finansów Publicznych, Specjalista ds. zapobiegania i wykrywania przestępstw i nadużyć gospodarczych,Certyfikowany Audytor ds. Kontroli Wewnętrznej, absolwentka MBA, aktywnie działająca na rzecz kobiet, Członkini Lady Business Club, doradca w zakresie sukcesji gospodarczej firm rodzinnych, wieloletni praktyk w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz międzynarodowych korporacjach pełniąc funkcje: Głównego Księgowego, Dyrektora Ekonomicznego, Dyrektora Finansowego w randze Członka Zarządu, a także Dyrektora Zarządzającego, Konsultant w Spółkach prawa handlowego.

"Udział w warsztatach Akademii Marki z Klasą to jak otwarcie i zaczytanie się w zupełnie nowej książce.To książka o sobie samej. Na początku treść wydaje się znajoma, ale kiedy przerzucasz kolejne kartki , przekonujesz się jak wiele o sobie nie wiesz.

 Spotkanie innych otwartych, kreatywnych kobiet może mocno wstrząsnąć twoją świadomością siebie i tego jak jesteś postrzegana przez innych. Bardzo cenny dla mnie był zawarty kontrakt poufności i szczerości, który umożliwił nam poczucie bezpieczeństwa na kolejnych spotkaniach , dlatego rozmowy były bardzo budujące. 

Cenne uwagi i wskazówki Ewy Czertak na temat budowania własnej marki, wartościowe przekazy merytoryczne pozostałych prelegentów, wyjątkowa atmosfera i to z czym wychodzisz po ukończeniu akademii -  polecam wszystkim, ponieważ mamy w sobie ogromny potencjał, wielki talent, wrażliwość a często nie umiemy do tego dotrzeć i wyrazić w postaci konkretnej wartości zrozumiałej dla klienta

Akademia to fantastyczny przekaz i mnóstwo tematów do przemyśleń.

 

Motto, które przyświecało mi także w trakcie trwania warsztatów: Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie - Peter Drucker

Więcej o Aldonie przeczytasz TUTAJ

 

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.