ANNA OCZOŚ


 Właścicielka pierwszej Kancelarii Finansowo Prawnej dla Marynarzy Easy Ocean. Partner zarządzający Ocean Group - kancelarii finansowej dla przedsiębiorców. Inwestor i właścicielka MadeInKaszebe - delikatesów regionalnych z produktami z Pomorza i Kaszub.

"Kurs był prezentem urodzinowym dla samej siebie. Gdzieś w środku czułam, że to czas dla mnie i potrzebuję zainwestować w samorozwój. To był bardzo dobry pomysł, który okazał się jednocześnie ogromnym osobistym przeżyciem, przyjemny stał się kontakt z podświadomością,  w którą zaczęłam się wsłuchiwać i ten dialog podsunął mi wiele rozwiązań. Bardzo  wymagający, a zarazem ciekawy czas samej ze sobą. Bezcenne.

Pierwsze spotkania były zaskakujące, a od trzeciego spotkania wywierały na mnie tak wielkie wrażenie, że po zakończonych zajęciach musiałam chociaż na chwilę uciec od całego świata i mieć czas na poukładanie sobie wrażeń i bodźców na spokojnie w głowie. Było warto. Zawodowo do tej pory stałam trochę z tyłu, warsztaty dodały mi wiary w siebie i pomogły mojej prawdziwej naturze ujrzeć światło dzienne.  Najtrudniejszą rzeczą było obiektywne spojrzenie na samą siebie, przyjęcie do siebie informacji o wielości aspektów wymagających pracy nad sobą i podjęcie tego wyzwania.

Stałam się odpowiedzialna w firmie za jej wizerunek zewnętrzny i wewnętrzny, jednocześnie  w relacjach z klientami bardzo oddana sprawie. Łatwiej mi podjąć trudne czasem wyzwania w relacjach z klientami. 

Dziękuję Akademii Marki z Klasą, dziękuję Ewie i Emili za profesjonalne pełne zaangażowania podejście do nas jako do grupy jak i do każdej osobno. Dziękuję też za pełne kobiecego ciepła wsparcie w chwilach trudniejszych, chwilach zwątpienia, w chwilach zawahania. I bardzo dziękuję Pani Marcie za ciągły suport w rzeczach organizacyjnych. Chciałabym bardzo, aby moich klientów również witał tak pełen ciepła i radości głos jak zawsze witał mnie głos Pani Marty."

 

Moje motto, które przyświeca mi w tworzeniu własnej historii: "Ja kreuję swoje życie!"

 

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.