PATRYCJA KAWĘCKA-CZERSKA


Piosenkarka, artystka.

"Akademia Marki z klasą, to coś więcej niż udział w świetnym programie z personal brendingu. To coś więcej niż spotkania ze świetnymi ekspertami, to nawet coś więcej niż zdobyta wiedza "know-how" w tym programie.

Akademia Marki z Klasą to owocny czas pracy nad swoją marką, wizją i strategią w towarzystwie ciekawych kobiet biznesu. Relacje, które nawiązuje się podczas szkolenia, atmosfera panująca na każdym spotkaniu, jest inspirującą i twórczą. Ewa Czertak w roli mentora i choacha niezastąpiona. Polecam każdej kobiecie biznesu, która ma osobowość i chcę ją rozwijać, polecam całym sercem."

 

Więcej o Patrycji przeczytasz TUTAJ

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.