Joanna Fandrey-Skowronek


Partner Zarządzający w Expectra Sp. z o.o. Ekspert i praktyk w zakresie psychologii klienta i sprzedaży dla doradców, przedsiębiorców, właścicieli małych i średnich firm. Dyplomowany Trener Biznesu, certyfikowany Coach International Coaching Community. Autorka skryptów sprzedażowych, modelu budowania efektywnych rozwiązań w biznesie. Właścicielka marki Sprzedawaj z pasją. Pomaga przedsiębiorcom w osiągnięciu celów sprzedażowych, pozyskiwaniu i utrzymaniu długofalowych relacji z klientami. Robi to poprzez szkolenia, coachingi i treningi sprzedażowe w miejscu pracy. Dzięki niej ludzie kochają sprzedaż i czują się w niej naturalnie. Twierdzi, że autentyczny i empatyczny sprzedawca to skuteczny sprzedawca.

To nie koniec, to dopiero początek ... Cieszę się, że mogłam wziąć udział w półrocznej podróży, tym razem z drugiej strony, jako uczestnik warsztatów. Podczas tego kursu rozwijasz się zawodowo,określasz swoje cele i działania, w jakim kierunku chcesz iść dalej. Budujesz autentyczną markę osobistą z pozycją eksperta w swojej dziedzinie.

Dziękuję wszystkim ekspertom i uczestniczkom za ogrom wiedzy, wsparcie i możliwość poznania kobiet biznesu, które chcą się wciąż rozwijać. Budowanie autentycznej marki osobistej wcale nie jest takie proste - to świadomy, konsekwentny i wewnętrznie spójny długotrwały proces, podczas którego możemy zobaczyć swoją drogę, którą chcemy zmierzać. Ja już wiem!

Motto, które towarzyszy mi w życiu i przyświecało mi także w czasie trwania kursu: "W podróży do obranego celu (...) szczególnie ważne jest baczne obserwowanie drogi. Bo to właśnie droga najlepiej nam podpowiada, jak osiągnąć ten cel, każdego dnia podróży wzbogaca nas i uczy."

 

Więcej informacji na temat Joanny  TUTAJ

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.