KATARZYNA LEBIEDOWICZ-GRZANKA


Radca prawny, zarządzający w KLG Kancelarii, arbiter w Sądzie Arbitrażowym przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach, zajmuje się obsługą prawną firm, specjalizuje się w prawie autorskim oraz doradztwie z zakresu nieruchomości, doradza przy kontraktach w biznesie, zajmuje się tworzeniem polityk bezpieczeństwa i prawem ochrony danych osobowych, wdraża komercjalizację i ochronę rozwiązań technologicznych, otacza opieką projekty współfinansowane z UE, prowadzi mediacje gospodarcze, posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych i dochodzeniu roszczeń. 

Rozpoczęłam kurs z z postanowieniem, że odpowiem sobie na konkretne pytanie: jak zostać dobrym prawnikiem. Njatrudniejsze i najbardziej wymagające było dla mnie stworzenie historii marki i związane z tym test windy. Nie potrafiłam w sposób prosty i nieskomplikowany stworzyć takiej historii, która by mnie wyrażała. Tutaj szczególne podziękowania dla Ewy Czertak  za pomoc i inspiracje. Łatwiej mi dzięki temu prowadzić rozmowy biznesowe z klientami i łatwiej sprzedawać usługi. Trudno było nauczyć się być marketingowcem we własnej firmie. 

Największy efekt osiągnęłam już po pierwszych zajęciach. To mi dodało bardzo dużej pewności, że weszłam na właściwą drogę i idę w dobrym kierunku. Teraz wiem, jak budować eksperckość, w jakie sposoby ją prezentować klientom, i o niej mówić. Stałam się pewną siebie osobą, która ma oznaczony kierunek,  w którym zmierza. To, co jest po drodze – to jest tak jak powinno być. Najważniejszą konsekwencją udziału w kursie był fakt, że określiłam siebie jako eksperta czy specjalistę, a teraz przekonuję do tego innych. Buduję swoją postawę - nie tylko eksperta, ale też społeczną - na nowych zasadach i z zupełnie innym nastawieniem – pewnością, że to co robię jest słuszne i idę w dobrym kierunku.   

Motto, które przyświeca mi w tworzeniu własnej hsitorii: " Śmiałe decyzje nie są trudne, trzeba tylko je wypowiedzieć głośno i dążyć do tego aby spełnić zamierzenia."

Więcej o Katarzynie przeczytasz TUTAJ

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.