LUCYNA TURZYŃSKA


Projektantka wnętrz, właścicielka marki Ludesign. Twórca autorskich kolekcji mebli oraz tekstylnych elementów dekoracyjnych. Prowadzi Studio Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz. Właścicielka sklepu internetowego www.ludesign.pl

Kurs rozpoczęłam od chęci zmiany siebie. Moje postanowienia były proste: SZCZEROŚĆ! Wiedziałam, że tylko pełne otwarcie się może mi pomóc. To niesamowite jak zmieniło się moje życie. Okazało się, że wcale nie chcę zmieniać siebie ale właśnie pozostać sobą prawdziwą. Chcę czuć wolność, szczerość, dobro świata. Z obawami planowałam dalszy rozwój swój i swojej firmy.

Rekomenduję ten kurs osobom, które znają wartość życia. Chcą się doskonalić i spełniać. Osobom, które wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem, ale brakuje im tego „dopięcia i uporządkowania” - czyli konkretnej strategii działania. Działanie biznesowe nabiera rozpędu, kiedy wiemy, jakie strategie i modele biznesowe realizujemy. Kurs jest skonstruowany doskonale. Eksperci Akademii dają narzędzia jak klocki, a dopiero od nas zależy, czy na końcu powstanie z nich wyrazista budowla.

Rozpoczęłam swoją przygodę z Akademią, ponieważ chciałam sprawdzić, czy mój kierunek rozwoju osobistego oraz zawodowego podąża we właściwą stronę. Niesamowite emocje, jakie towarzyszyły mi podczas spotkań powoli wprowadzały we mnie zmianę. Niezwykle ważne w czasie trwania kursu było wsparcie i szczerość grupy. Wartością samą w sobie jest poznanie fantastycznych osób, które inspirują do ambitnego życia. Najważniejszym efektem uczestnictwa jest dla mnie zmiana w postrzeganiu świata biznesu i wartości marki osobistej. W czasie warsztatów dowiedziałam się, że aby być silną marką, należy być w 100% autentyczną i prawdziwą." 

Motto przysiecające mi w czasie trwania kursu: "SERCE, PRAWDA, PASJA, CHĘCI,WYTRWAŁA PRACA, DOSKONALENIE, ROZWÓJ."

Więcej o Lucynie TUTAJ

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.