DOROTA MURAWKA


Waścicielka i Dyrektor Zarządzająca Biura Rachunkowego DM Konsult z siedzibą w Warszawie. Specjalizuje się w tworzeniu strategii finansowych i planów rozwoju firm polskich oraz z kapitałem zagranicznym. Menedżer z dwudziestoletnim stażem w zarządzaniu mikro-, małymi- i średnimi przedsiębiorstwami. Licencjonowany doradca finansowy, audytor wewnętrzny. Autorka licznych artykułów z dziedziny opracowywania strategii biznesowych, tworzenia budżetów i podnoszenia świadomości przedsiębiorców w zakresie finansów. Twórca programu edukacyjnego dla przedsiębiorców (online i offline) z dziedziny finansów „KONSULTacje z biznesu”. Propagatorka edukacji finansowej dla Każdego „ Finanse po prostu”.

Kurs rekomenduję kobietom zainteresowanym własnym rozwojem, poszukującym nowych rozwiązań, pełnych chęci do działania i otwartych na zmiany. Dzięki jego ukończeniu zbudowałam dla siebie i mojej firmy długofalową strategię rozwoju w oparciu o narzędzia jakie dostałam podczas warsztatów. W czasie trwania kursu ważne były samodyscyplina i systematyczna praca. Potrzebne są jeszcze odpowiednie kompetencje, osobowość oraz konsekwencja w działaniu. Tylko taka forma przynosiła efekty i powodowała, że posuwałam się w realizacji założonych celów i realizuję wyznaczoną przy pomocy ekspertów strategię biznesową.

Dzięki Akademii Marki z Klasą poznałam mnóstwo wspaniałych osób, które tak jak ja ciężko pracowały na rozwój osobisty i rozwój firm, którymi zarządzają/kierują. Doceniłam media społecznościowe, które stały się dla mnie drugim głównym źródłem pozyskiwania klientów. Dzięki pracy warsztatowej skoncentrowałam swoją uwagę na spójności wewnętrznej.  Zbudowałam też model siebie takiej, jaką chcę być odbierana i pracuję nad tym, żeby wzmocnić cechy, które mi w tym pomogą.

Cieszę się, że usłyszałam o kursie budowania marki dla przedsiębiorców, zostałam do niego zakwalifikowana i mogłam go ukończyć!"

 

Motto, które przyświecało mi także  w czasie trwanai kursu: „Biznes  robimy z ludźmi, dla ludzi i dzięki ludziom” - Leszek Czarnecki

Więcej o Dorocie TUTAJ
 

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.