IZABELA DEMBIŃSKA


Założycielka Medical Pregnancy Training, położna, instruktor rekreacji ruchowej, instruktor pilates, propagatorka świadomej pracy z ciałem w okresie ciąży, wykładowca szkoły rodzenia, uczestniczka licznych konferencji położniczych, pasjonatka mentalnych form pracy z ciałem.

 

W 2015 otrzymała tytuł AMBASADORKA KLASY, przyznawany przez Akademię Marki z Klasą za wybitne osiągnięcia w budowaniu marki. 

Polecam ten kurs WSZYSTKIM  niezależnie od tego, czy prowadzą swoje biznesy wiele lat, czy są gigantami w polskim biznesie czy być może dopiero chcą coś zmienić w swoim życiu, odważyć się i budować swoją markę.
Przygodę z Akademią Marki z Klasą rozpoczynałam z wielką niewiadomą. Ogromna ilość pytań, na które trzeba było odpowiedzieć przede wszystkim przed samym sobą, niepewność: czy to miejsce dla mnie skoro sama nie do końca wiem, jak połączyć swoje aktywności zawodowe? Czy to miejsce dla kogoś, kto dopiero zaczyna swoje działania biznesowe?

Najbardziej wymagające w czasie trwania kursu było dla mnie stworzenie historii marki - rzecz najtrudniejsza, ale i najważniejsza. Ten element pozwolił mi usystematyzować wiedzę o tym, czego chcę i kim chcę być oraz w jaki sposób chcę być postrzegana. Również warsztat, na którym prowadząca nagrywała nas na kamerę, gdy opowiadałyśmy o swoim wymarzonym życiu jak gdyby już się wydarzyło. Ważna była też inspiracja innymi uczestniczkami i adeptkami kursu a także prowadzącymi - przekonanie, że skoro one mogą - ja również mogę. Dzięki uczestnictwu w kursie budowania marki osobistej wiem, że już zawsze pewnie, jasno, głośno i z klasą będę budować każdego dnia swoją wartość.

Więcej o Izabeli TUTAJ

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.