EWELINA AFANDI


Właścicielka marki Afandi Oriental Dream - sklepu internetowego. Ekspert ds. kosmetyków orientalnych. Wyłączny dystrybutor prestiżowych marokańskich producentów naturalnych olejków do pielęgnacji. Podróżniczka , miłośniczka Maroka. Propaguje i dzieli się sekretem pielęgnacji urody marokańskich kobiet.

W Akademii Marki z Klasą uświadomiłam sobie pod jaką nazwą powinna rozwijać się moja firma. To tam udało mi się opisać historię mojej marki, nagłówek firmy oraz wyklarowała się misja mojej marki. Teraz wiem, w którą mam iść stronę, aby moja marka zasługiwała na tytuł "Marki z Klasą”.

NAJWAŻNIEJSZYM EFEKTEM uczestnictwa w kursie była dla mnie zmiana firmy na moje nazwisko.

To kurs dla osób, które chcą opracować strategię swojej firmy, nazwać w końcu pewne rzeczy po imieniu i opisać je w sposób spójny i kompletny. To czas otwarcia się na zmiany a także pożegnania ze starymi projektami. To czas uświadomienia sobie kim jestem i dokąd chcę zabrać moją markę. 

Warto zacząć kurs z postanowieniem o ułożeniu dotychczasowych pomysłów, luźnych planów. 

Moje motto, które przyświeca mi w tworzeniu własnej historii: "Zawsze rób w życiu to, co lubisz, a nigdy nie poczujesz, że pracujesz."

 

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.