Joanna Głowacka


Właścicielka i Dyrektor Zarządzająca Biura Rachunkowego Profit w Trójmieście, specjalizującego się w obsłudze polskich i zagranicznych spółek prawa handlowego. Od 20 lat doradza i obsługuje ponad 120 firm, zarówno te największe, dziające globalnie, jak również klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Kurs budowania marki osobistej zaczęłam z wielkim zapytaniem. Moja firma działa bardzo stabilnie na rynku, nie miałam potrzeby reklamowania swoich usług. Wiedziałam, że chcę zrobić coś dla siebie i tylko dla siebie. Po kilku spotkaniach już wiedziałam, że  była to najlepsza decyzja w ostatnim czasie. 

Rekomenduję kurs kobietom, które prowadzą swoje firmy albo też są na wysokich stanowiskach w spółkach czy korporacjach, osobom, które zarządzają zespołami i firmami. Zastanawiam się też nad osobami, które zaczynają prowadzić swój biznes, jednak myślę, że raczej takie osoby w pierwszym etapie działania skupione są głównie na zdobywaniu klientów, rozpoznaniu nowych kanałów promocji.

Kurs wymaga od nas myślenia strategicznego i skłania do stania się wizjonerem we własnej firmie. Jeśli skupiamy się tylko na pozyskiwaniu klienta, to nie mamy możliwości zastanowić się nad innymi ważnymi sprawami. Wtedy nie ma miejsca na kwestionowanie obecnego stanu rzeczy, wiele spraw umyka. Patrząc na cały kurs na pewno z niczego bym nie zrezygnowała, jedynie rozszerzyła – najczęściej warsztaty były rozpoczęte, a nie skończone, przez nas oczywiście, bo nie było ciągu dalszego np. zajęcia z robienia filmików i obróbki zdjęć. 

Niektóre zadania wchodziły w głąb duszy, musiałam sama pobyć ze sobą i zastanowić się Kim ja jestem, czego pragnę i jeśli już był zdefiniowany cel, to czy te metody dojścia do tego celu są moje i są odpowiednie, czy podejmowane są w dobrym momencie. Ale dzięki temu dowiedziałam się czego chcę i jakie są moje marzenia…w trakcie kursu zaczęłam je realizować. Ogromną wartością kursu jest poznanie interesujących osób, na każde zajęcia,  na każde spotkanie czekałam z niecierpliwością. Ewa Czertak swoją osobą, wpływem bardzo mnie ośmieliła i uświadomiła jak wielkich rzeczy sama dokonałam, kim jestem i co tak naprawdę jeszcze mogę dokonać. Rozumiem teraz jej misję, czynić ludzi wielkimi. 

Co mogę powiedzieć o sobie na podsumowanie kursu Bądź widzialną Marką? Jestem szczęśliwą matką, zakochaną żoną, początkującym fotografem, pewną siebie kobietą biznesu i kobietą sukcesu, uśmiechniętą czterdziestolatką, to tyle i aż tyle! Znam swoją wartość! Wiem, że stworzyłam coś więcej niż firmę, i jestem z tego  dumna! Mogę powiedzieć, jestem marką a wiedza, jaką zdobyłam na temat samej siebie, jest bezcenna.

Moje motto, które przyświeca mi w tworzeniu własnej historii: UWIERZ W SIEBIE, A OSIĄGNIESZ WSZYSTKO  i "Żyje się tylko raz. Ale jeżeli żyje się dobrze, ten raz wystarczy" Benjamin Franklin.

Więcej informacji na temat Joanny TUTAJ

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.