O Akademii


Akademia Marki z Klasą to pierwsza ogólnopolska i elitarna organizacja szkoleniowa dla CEO, przedsiębiorców – liderów, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu i w biznesie. Od 2012 roku buduje Dobre Marki i wzmacnia ich wartość w odbiorze rynku. Działa zgodnie z misją zwiększania świadomości właścicieli firm w budowaniu rozpoznawalności i przewagi biznesowej. To również sieć, która integruje 240 adeptek – właścicielek firm z całej Polski, tworząc społeczność Marka z historią w tle.
 
Akademia stwarza możliwość nawiązania nowych, wartościowych kontaktów biznesowych; to miejsce, które przyciąga osoby pozytywne, świadomie budujące sieć kontaktów oraz rozwijające osobistą markę i strategiczny networking.
 

Naszą misją jest wskazanie przedsiębiorcom rzeczywistych szans i wykorzystanie w rozwoju firmy wszystkich elementów brandingu, to jest marki osobistej, marki firmowej, marki produktu i usługi. Efektem działań podjętych przez przedsiębiorcę jest stworzenie w odbiorze rynku spójnej, holistycznej marki przedsiębiorstwa, reprezentowanej przez markę osobistą właściciela.

Misję realizujemy poprzez:

  1. 1. Akademię Marki z Klasą – buduje autentyczne marki. Pierwsza na polskim rynku propozycja doskonalenia osobistego i zawodowego dla właścicieli firm, konkurencyjna dla studiów podyplomowych. W oparciu o autorską koncepcję programu Ewy Czertak Akademia od 2012 roku prowadzi półroczne kursy grupowe budowania marki dla przedsiębiorców oraz kursy indywidualne PREMIUM dla CEO i właścicieli. Akademię tworzą pasjonaci, praktycy, specjaliści w swoich dziedzinach i skuteczni przedsiębiorcy. W procesie budowania osobistej marki łączymy działania marketingowe, strategiczne, sprzedażowe, prawne, PR, wizerunkowe z rozwojem osobistym. Jesteśmy obecni w Warszawie, Gdańsku i Sosnowcu. 
  2. 2. Znak towarowy Marka z Klasą – opatentowany i przyznawany przez Akademię Marki z Klasą uczestnikom, którzy ukończą półroczny kurs budowania marki osobistej „Bądź widzialną Marką” i spełnią warunki określone w regulaminie znaku. Wyróżniona osoba otrzymuje roczną licencję na oznaczanie swoich usług, produktów oraz firmy znakiem towarowym. Marka z Klasą to wyraz konkretnej filozofii życia w zgodzie ze sobą. Ta autentyczność odwzorowuje się w szczególnym sposobie prowadzenia biznesu. Jest to osobiste zobowiązanie przedsiębiorcy do kreowania najwyższej wartości dla innych ludzi i świata.

3. Społeczność Marka z historią w tle – społeczność przedsiębiorców, którzy wzbudzają szacunek i zainteresowanie: Marka z historią w tle. Łączy nas marka. Lubimy się, wspieramy, szanujemy i podziwiamy. Chcemy dbać o nasze relacje. 

Sprawdź REKOMENDACJE  przedsiębiorców, zanim zdecydujesz się na półroczny kurs.

Zaufało nam ponad 240 firm, ponieważ ich właściciele wybrali kurs budowania marki osobistej „Bądź Widzialną Marką”. Możemy z dumą powiedzieć, że wspólnie tworzymy nową jakość firm i ludzi świadomie wykorzystujących swoją rolę w biznesie!

Zapisz się na bezpłatny newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Business Unlimited Sp.J. w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Akademia Marki z Klasą informuje, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).