O Akademii


 Marka z Klasą to wyraz konkretnej filozofii życia w zgodzie ze sobą. Ta autentyczność odwzorowuje się w szczególnym sposobie prowadzenia biznesu. Jest to osobiste zobowiązanie  przedsiębiorcy do kreowania najwyższej wartości dla innych ludzi i świata. 

Naszą misją jest wskazanie przedsiębiorcom rzeczywistych szans i wykorzystanie w rozwoju firmy wszystkich elementów brandingu, to jest marki osobistej, marki firmowej, marki produktu i usługi. Efektem działań podjętych przez przedsiębiorcę jest stworzenie w odbiorze rynku spójnej, holistycznej marki przedsiębiorstwa, reprezentowanej przez markę osobistą właściciela.

Misję realizujemy poprzez:

  • Akademię Marki z Klasą – pierwsza na polskim rynku propozycja doskonalenia osobistego i zawodowego dla właścicieli firm, konkurencyjna dla studiów podyplomowych. W oparciu o autorską koncepcję programu Ewy Czertak Akademia od 2012 roku prowadzi półroczne kursy budowania marki dla przedsiębiorców, którzy poprzez renomę i rozpoznawalność własnego nazwiska chcą dotrzeć do szerszego grona odbiorców oraz zwiększyć wartość swoich usług i produktów. Akademię tworzą wspaniali pasjonaci, praktycy, specjaliści w swoich dziedzinach i skuteczni przedsiębiorcy. W procesie budowania osobistej marki łączymy działania marketingowe, strategiczne, sprzedażowe, prawne, PR, wizerunkowe z rozwojem osobistym.  Jesteśmy obecni w Warszawie, Gdańsku i Sosnowcu.
  • Znak towarowy Marka z Klasą – opatentowany i  przyznawany przez kapitułę Akademii Marki z Klasą uczestnikom, którzy ukończą półroczny kurs budowania marki osobistej „Bądź widzialną Marką” i spełnią warunki określone w regulaminie znaku. Wyróżniona osoba otrzymuje roczną licencję na oznaczanie swoich usług, produktów oraz firmy znakiem towarowym.
  • Społeczność Marka z Klasą – społeczność przedsiębiorców, którzy wyróżniają się z tłumu, wzbudzają szacunek i zainteresowanie. W biznesie są jak solidne drzewa, ukorzenione przez siłę charakteru i atrakcyjni poprzez kompetencje i umiejętności.

Sprawdź REKOMENDACJE  przedsiębiorców, zanim zdecydujesz się na półroczny kurs.

Zaufało nam ponad 200 firm, ponieważ ich właściciele wybrali kurs budowania marki osobistej „Bądź Widzialną Marką”. Możemy z dumą powiedzieć, że wspólnie tworzymy nową jakość firm i ludzi świadomie wykorzystujących swoją rolę w biznesie!

Pytania i uwagi prosimy przesyłać na adres: amzk@akademiamarkizklasa.pl lub ewa.czertak@akademiamarkizklasa.pl

 

Tagi

autentyczna marka budowanie marki dekalog marki ewa czertak hobby magia życia mama z klasą marka osobista marka w sieci Marka z klasą marzenie osobista marka personal branding reputacja reputacja marki storytelling styl sztuka życia wielka marka wizerunek marki

Zapisz się na bezpłatny newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Business Unlimited Sp.J. w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Akademia Marki z Klasą informuje, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).