DOLCE VITA - KAPCIE AMBASADOROWEJ

Nic tak nie podnosi energii jak emocjonująca rozmowa osób o kompletnie innych poglądach w temacie szczególnie tym, który został zawarty w tytule.A zaczęło się niewinnie, od określenia tego, co jest niezbędne kobiecie, by mogła myśleć o sobie: "Mam klasę"! Kością niezgody okazał się savoir vivre. Bo po co i komu jest potrzebny?

Więcej: http://www.dol...

DOLCE VITA - STAŃ SIĘ BOHATEREM WŁASNEJ HISTORII

Bohaterowie jakich znamy z dzieciństwa ponoszą ryzyko, pomagają innym i występują w obronie wartości - z pełną świadomością kosztów i niebezpieczeństw. Czy Ty jesteś bohaterem własnej marki? Znalezienie wyższego celu dla codziennych działań zawodowych wymaga nie lada gimnastyki, a nawet rzekłabym ekwilibrystyki. Co z tego, że mamy zajęcie, które wystarcza by zapełnić dzień lu...

DOLCE VITA - CZY POTRZEBA NAM WIĘCEJ KLASY?

Świat niespecjalnie potrzebuje pięknych i wystylizowanych celebrytów, wielkich pokazów mody czy kolejnych farm piękności. Świat za to szalenie potrzebuje większej życzliwości, hojności, mądrości - mówiąc wprost - potrzebujemy w życiu klasy. 

 

Więcej: http://www.dolcevitamagazyn.pl/strona/celebrujemy/czy_potrzeba_nam_wiecej_klasy

...

DOLCE VITA - PERSONAL BRANDING – BUDOWANIE SILNEJ MARKI, PROPOZYCJA NIE DLA KAŻDEGO

Na rynku wciąż pojawiają się poradniki w stylu zmienię twoje życie, sukces na 50 sposobów, zostań milionerem, skalibruj swój umysł na sukces, kupujesz, czytasz zachłannie a po kliku stronach zawiedziona odkrywasz, że to kompletnie nie dla ciebie. Tak, jak w przypadku większości książek kucharskich czy książek modowych. Ostatnie porady zaczęły pojawiać się na temat personal brandin...

DOLCE VITA - Zakamarki Personal Brandingu

Czy w Polsce istnieje jedno właściwe rozumienie Personal Brandingu? Odpowiedź krótka i uczciwa: NIE MA. O sukcesie konkretnej drogi budowania osobistej marki decyduje finalny odbiorca, a każda propozycja zbliżająca do samodzielności w działaniu i myśleniu staje się dzisiaj wartościowa i na wagę złota. 

 

Więcej: http://www.dolcevitamagazyn.pl/stron...