Mentoring biznesowy


„Ze wszystkich zajęć najbardziej doceniam rozmowę i spotkanie z człowiekiem. Marką otwieram drzwi do nowych rozwiązań dla osób i firm.” Ewa Czertak

Indywidualna praca z mentorem to cykl minimum 4 – 6 telefonicznych rozmów lub osobistych spotkań w siedzibie Akademii w Warszawie lub Katowicach. Jedna sesja mentoringowa trwa 60 minut.

Celem pracy mentora jest znalezienie nowych możliwości w  działaniach przedsiębiorcy. Obszary pracy z mentee:

  • strategia budowania przewagi rynkowej w oparciu o markę osobistą,
  • osobiste przywództwo,
  • budowanie wartości produktu i usługi,
  • szczera i autentyczna komunikacja z otoczeniem,
  • zmiana przekonań,
  • doskonalenie osobiste i duchowe

Co mówią mentoringu i mentorce Ewie Czertak?

Natalia Kubit, Dyrektor Kreatywna i twórczyni marki Natalia Kubit Interiors oraz Velvet Manor:

Czy perspektywa własnego sukcesu w biznesie oddala się? Czy wizja firmy i Ciebie samej jest przejrzysta? Czy nie zapomniałaś o sobie i swoich pragnieniach? Okazało się, że praca z Mentorem na każdym poziomie biznesu pozwala precyzować, wizualizować, realizować spójne plany. Rekomenduję mentoring biznesowy każdej Kobiecie wymagającej więcej od siebie i więcej od codzienności.

Agnieszka Kośnik – Zając, Założycielka Instytutu Kosmetologii Babiana w Gdańsku, prezes Fundacji Wspierania Rozwoju Medycyny Anizja:

„Mentor – rola, która zobowiązuje do inspiracji, refleksji i działania. Dla mnie jako (mentee) ciekawe doświadczenie. Potrafię tworzyć firmy, budować kliniki, zainicjować stworzenie nowego oddziału w szpitalu, ale pobudzić drugą osobę do działania, mało tego – do wypracowania sukcesu – to nie lada umiejętność. A jak twierdzi Tom Peters „Nie ma żadnego usprawiedliwienia, by nie stać się wielkim. Rok temu  byłam przekonana, że jestem w cudownym momencie kariery, życia. Stabilna firma, dzieci poszły do szkoły, byłam szczęśliwa. I pamiętam pierwsze spotkanie z Ewą Czertak  – jest dużo do zrobienia, powiedziała. Jak to? Tyle przecież osiągnęłam. Tak właśnie jest, kiedy spotykasz mentora. On już wie, widzi, odkrywa potencjał, snuje plany, roztacza wizje. I czeka… aż mentee zaskoczy. I tak było w naszej współpracy. Los, przypadek sprawił, że jednego dnia musiałam z roli wspólnika wejść na pozycję lidera. Zadzwoniłam wtedy do Ewy z potrzebą niebanalnej zmiany za sterami firmy. Po roku znowu myślę, że jestem w cudownym momencie, na wszelki wypadek się nie rozsiadam. Dziś firma ma dwóch liderów, wzmocniła swoją pozycję – a wszystko dlatego, że znalazłam mentora, czego i Państwu życzę!”

Jeśli temat Cię zaciekawił, więcej na blogu Master Personal Branding by Ewa Czertak 

Kim jestem?

Nazywam się Ewa Czertak. Jestem mentorką, przedsiębiorcą, trenerem biznesu z 15 letnim doświadczeniem, twórcą Akademii Marki z Klasą oraz Akademii Mentora dla przedsiębiorców. Buduję autentyczne marki osobiste. Od 2012 roku prowadzę ekspercki, półroczny kurs, a do dzisiaj uczestniczyłam w tworzeniu silnych marek ponad 200 właścicielek małych i średnich firm z terenu całej Polski. Rozwiązuję problemy przedsiębiorców i daję dostęp do wiedzy, narzędzi, ekspertów. Od 8 lat prowadzę indywidualne programy rozwojowe z obszaru przywództwa dla kadry zarządzającej największych korporacji i instytucji finansowych w Polsce.

Dokładnie czuję wagę wielkich zmian w technologii, dostępie do informacji, sprzedaży i marketingu, jakie dokonują się na moich oczach w ostatnich latach. Internet i social media, w tym Google, Facebook, Linkedin, Pinterest, portale branżowe i media internetowe zmieniają wszystkie obszary ludzkiego funkcjonowania i ustalają nowe zasady. Przedsiębiorca potrzebuje mądrego i świadomego przewodnika. W Akademii zgromadziłam ekspertów-praktyków, doświadczenie, a przede wszystkim unikatowy „know how” jak budować autentyczną markę, by stać się szczęśliwym i świadomym przedsiębiorcą. Tworzę społeczność i koncept MARKA Z KLASĄ w biznesie.

Tagi

autentyczna marka budowanie marki dekalog marki ewa czertak hobby magia życia mama z klasą marka osobista marka w sieci Marka z klasą marzenie osobista marka personal branding reputacja reputacja marki storytelling styl sztuka życia wielka marka wizerunek marki

Zapisz się na bezpłatny newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Business Unlimited Sp.J. w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Akademia Marki z Klasą informuje, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).