Mentoring biznesowy


Celem pracy mentora jest znalezienie nowych możliwości w działaniach przedsiębiorcy. Obszary pracy:

– strategia budowania przewagi rynkowej w oparciu o markę osobistą,

– osobiste przywództwo,

– budowanie wartości produktu i usługi,

– szczera i autentyczna komunikacja z otoczeniem,

– zmiana przekonań,

– doskonalenie osobiste i duchowe.

Indywidualna praca z mentorem to cykl minimum 3 – 5 sesji warsztatowych (telefonicznych, osobistych, skype’owych). Jedna sesja mentoringowa trwa 60 minut.

INWESTYCJA:

1 sesja: 450 zł netto plus 23% VAT (553,50 zł brutto)/1h;

5 lub więcej sesji: 400 zł netto plus 23% VAT (430,50 zł brutto)/1h.

Zespołowy mentoring dla firm cykl minimum 3 – 5 czterogodzinnych sesji warsztatowych dla grupy max. 8 osób. Dowiedz się więcej…

INWESTYCJA:

1 sesja: 2500 zł netto plus 23% VAT (3075,00 zł brutto)/4h.

REKOMENDACJE

Co mówią mentoringu i mentorce Ewie Czertak?

Natalia Kubit, Dyrektor Kreatywna i twórczyni marki Natalia Kubit Interiors oraz Velvet Manor:

Czy perspektywa własnego sukcesu w biznesie oddala się? Czy wizja firmy i Ciebie samej jest przejrzysta? Czy nie zapomniałaś o sobie i swoich pragnieniach? Okazało się, że praca z Mentorem na każdym poziomie biznesu pozwala precyzować, wizualizować, realizować spójne plany. Rekomenduję mentoring biznesowy każdej Kobiecie wymagającej więcej od siebie i więcej od codzienności.

Agnieszka Kośnik – Zając, Założycielka Instytutu Kosmetologii Babiana w Gdańsku, prezes Fundacji Wspierania Rozwoju Medycyny Anizja:

„Mentor – rola, która zobowiązuje do inspiracji, refleksji i działania. Dla mnie jako (mentee) ciekawe doświadczenie. Potrafię tworzyć firmy, budować kliniki, zainicjować stworzenie nowego oddziału w szpitalu, ale pobudzić drugą osobę do działania, mało tego – do wypracowania sukcesu – to nie lada umiejętność. A jak twierdzi Tom Peters „Nie ma żadnego usprawiedliwienia, by nie stać się wielkim. Rok temu  byłam przekonana, że jestem w cudownym momencie kariery, życia. Stabilna firma, dzieci poszły do szkoły, byłam szczęśliwa. I pamiętam pierwsze spotkanie z Ewą Czertak  – jest dużo do zrobienia, powiedziała. Jak to? Tyle przecież osiągnęłam. Tak właśnie jest, kiedy spotykasz mentora. On już wie, widzi, odkrywa potencjał, snuje plany, roztacza wizje. I czeka… aż mentee zaskoczy. I tak było w naszej współpracy. Los, przypadek sprawił, że jednego dnia musiałam z roli wspólnika wejść na pozycję lidera. Zadzwoniłam wtedy do Ewy z potrzebą niebanalnej zmiany za sterami firmy. Po roku znowu myślę, że jestem w cudownym momencie, na wszelki wypadek się nie rozsiadam. Dziś firma ma dwóch liderów, wzmocniła swoją pozycję – a wszystko dlatego, że znalazłam mentora, czego i Państwu życzę!”

Jeśli temat Cię zaciekawił, więcej na blogu Master Personal Branding by Ewa Czertak 

„Ze wszystkich zajęć najbardziej doceniam rozmowę i spotkanie z człowiekiem. Marką otwieram drzwi do nowych rozwiązań dla osób i firm.” Ewa Czertak. Dowiedz się więcej o mentorze.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.